Бажаєте розкішного життя???

Нещодавно плюси запустили проект - «Розкішне життя», де глядачі побачать «найдорожчі весілля, розваги „золотої“ молоді, VIP відпочинок, освіта спадкоємців, житлові питання та інші сторони побуту українців з необмеженими фінансовими можливостями.». І це все в обідню пору, аби всі пересічні могли проглянути, відчути різницю. Бо там люди замовляють їжу чартером з Франції, їздять на мільйонних автівках тощо. От, чесслово, не розумію для чого ця передача окрім як до розпалювання ненависті до отих всіх олігархів. Як тут не згадати події в Тунісі…

31 коментар

Надія Григоренко
А, може, вони бажають нам показати те, до чого можна прагнути? Типу, ось вершина, до неї варто йти!
Але… не думаю, що це саме та вершина, до якої варто… Та й не думатимуть так люди, більшості властиво заздрити і засуджувати.
Надія Вірна
До чого прагнути? Стати коханкою чи дружиною мільйонера-мільярдера? Чи бажати, аби мій батько чи мати були олігархами? Чи виставляти своє марнославство на все-загал?
Коли буваю в Німеччині все дивуюсь настільки там все скромно та виважено. Лишень в турецьких кварталах нувориші-турки ганяють на дорогущих автівках та хизуються своїм багатством. Тільки в азійських країнах та посттоталітарних така хвороблива любов до хизування своїм достатком. А такі передачі — не знаю для чого. Навіть в америці показують про гламурне життя зірок. Але ж вони ті гроші зароили своєю працею, іменем, мізками. А в нас???? Фу…
Александр Коркоил
А що є щастя?
Якщо не буде «американських президентів», то і щастя не довго проіснує!
Це моя суб"єктивна думка…
Надія Григоренко
Чому це? Аргументуйте.
Ірина Мороз
Ха-х! Та це чергове шоу! Нам вкотре хочуть продемонструвати, що гроші — це запорука щастя! Та чи справді в цьому щастя — це вже інше питання! Можна мати необмежені фінансові можливості, а істинного щастя таки не придбати за все життя…
Ярослав Лучинський
Але ж і без грошей ближчим до щастя не станеш… Якщо в гроші впирається елементарне виживання, а саме так зараз живе більшість, то й про щастя думати не дуже є час. А втім щастя для кожного своє…
Ірина Мороз
Мова йде про гроші не як спосіб виживання, а як предмет розкоші! Маю на увазі, що плекати внутрішню радість і бути щасливим можна і з невеликими фінансовими заощадженнями.
А втім, згідна з вами, що щастя для кожного своє…

Алька Ситар
Щастя без грошей ще й як можливе!!! Бо їх взагалі, як таких, нема. Щастя в любові, в посмішці дитини, щастя в сонячній погоді, щастя в отриманні листів, щастя в подорожах, щастя в смачному морозиві і ще існують мільйони різновидів ЩАСТЯ. ГРОШІ дають нам тільки можливість придбати деякі із них, але їхня кількість взагалі жодної ролі не грає. От скажімо, сільський хлопчина куди щасливіший, якщо купив за свої кровні потаскані жигулі, аніж той його ровесник, котрий побив вже десятий чотириколісний татусів подарунок… Шкода, що ви гроші і щастя поставили в один ряд. Щасливими треба ВМІТИ БУТИ — не кожен може.
Ірина Мороз
А з чого ви взяли, що я щастя і гроші в один ряд кладу?! О_о
Це далеко не так! Щастя — це взагалі окреме питання!
Я говорю про те, що предачі такого типу створюють хибний шаблон світосприйняття, який часто базується на нав'язуванні думки: "Є гроші — є все!".
Анастасія Поліщук
Справді. Ще одне шоу, списане з американського емтівішного… Там подібні показухи стали звичними.
Втім, як на мене, для нашої не зовсім розвиненої країни такі шоу недоречні.
Роман Пазюк
це те саме, що дивитись політичні передачі і плювати на екран телевізора зі словами: «Брешуть сволочі, як таке можна показувати!!!!»
краще ж пожаліти свої нерви і перемкнути на інший канал! чи не так?!
«на всякий товар є свій покупець» — не дурний придумав ці слова! тоді трошки продовжимо цю фразу… «нема покупця — нема й товару». Якби люди не дивились такий «маразм», то й телекомпанії мали б змінити щось у підбірці матеріалів! Думаю, проігнорувати цю програму — оптимальний варіант, бо написавши якусь розгромну статтю автор одразу спровокує глядацьку цікавість і тим самим збільшить рейтинг передачі (ментальність наша така — якщо хтось каже, що то дуже погано, то треба перевірити це на власному досвіді).
Така «телекака» не заслуговує марнування часу…
Надія Вірна
Я бачила лишень промо програми і дивитися її не збираюсь. але знаю, що багато моїх знайомих це дивляться. Я просто намагаюсь зрозуміти мотивацію авторів програми
Роман Пазюк
біда у тому, що автори копіюють чомусь найпаскудніші емтівішні проекти, які роблять з людей овочі! кому це вигідно — цікаве питання, але те, що нація «тупіє», то це факт! А тупіє вона саме тому, що вітчизняне медіа стало не джерелом знань, а європейським смітником… Треба шукати альтернативу…
Ірина Голуб
правильно кажете. я взагалі телебачення не дивлюся. там зараз навіть новини не варто дивитися. і тому мене мало хвилює, що там показують.
"-… боже вас сохрани — не читайте до обеда советских газет.
— Гм… Да ведь других нет.
— Вот никаких и не читайте."
Віталія Козменко
класно, Ви, Іро, зауважили!
Алёна Алексеева
«Собачье сердце» Булгакова — источник бессмертных выражений и мудрости! И особенно в этом контексте цитата как нельзя кстати!
Ірина Голуб
І не тільки «Собаче серце»… Обожнюю Булгакова ))
Віталія Козменко
а щодо програми загалом… з таких телепередач, як «Розкішне життя» можна добре посміятися. Вважаю поки що (ще не бачила самої програми), що плюси всерівно добавлять туди і сатири й іронії.
Більш недоречними мені здаються сімейні драми чи сусідські історії. Гадаю, що якраз життя публічних людей можна показувати з плюсами і мінусами.
Алёна Алексеева
Я хоть и уважаю 1+1, но в последнее время канал стал каким-то бессмысленным и абсурдным. Одна передача хуже другой. Глупые шоу и показуха. Кроме новостей и фильмов по выходным нечего там стало смотреть, да и то…
Ірина Тригуб
а що в Тунісі? бо я щось не в курсі)
Надія Вірна
Ірина Тригуб
ага, тепер зрозуміло.
нам би теж революція не помішала…
Надія Вірна
Та хто її робитиме??? нема об’єднавчого начала. ми слабкі.вони це знають. цим користаються…
Ірина Тригуб
ага.нас ніхто не поставить на коліна. ми лежали і будемо лежати…
Надія Вірна
влучно) ти знаєш, мені це нагадує ситуацію, коли людина скаржиться на зайву вагу і каже, та це ж генетика, я ж нічого не можу вдіяти, все ж буде як завжди, я нічого не можу змінити, я така нещаслива іт.д і т.п. І пордовжує напихатися, продовжує гладшати і продовжує… нарікати. Так і ми. Спершу сіли на дієту (помаранчева революція), трішки скинули ваги, а потім як понеслося… а чим далі, тим важче худнути…
Ірина Тригуб
після нетривалих радикальних дієт набираєш ваги в два рази швидше…
Ірина Тригуб
дивно так, ми наберем оцю метафоричну надмірну критичну масу певно тоді, коли насправді вже собі і поїсти купити не зможем…
Надія Вірна
тоді або хірургічне втручання потрібне (видалення частини шлунка) або… переосмислення, прояв сили волі та характеру. До речі, досить непогана метафора. Адже є громади, котрі мислять головою, а є, котрі мислять шлунком. Так от, народи-шлунки не мають ні свобод, ні прав. Їхні дії керуються шлунком (у кого для виживання-Україна, а у декого од перенасичення-США). Такими народами легко маніпулювати та люд просто зомбувати.
Ірина Тригуб
боюсь, як нам замість видалення частини шлунку, лоботомію не провели…
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте