Свято для ЧерніВІВЦІВ

Опубліковано в газеті «Час» №33 від 12 серпня 2010 року
Кажуть, що риба гниє з голови. Так сталось і в Україні. Процес гниття розпочався з голови держави і його команди. Адже хіба можна забути «проффесіоналізми», які видає президент під час публічних виступів? Хіба можна забути його майже фройдівські вислови про галичан, про геноцид? Та й прем’єр особливо не задумується над тим, що каже. Бо ж влада, упевнені вони, у них в руках всерйоз і надовго, а тому бодай спроби бути хоча б трохи інтеліґентними від них годі й чекати. Чого вартують лишень «кровосісі» Азарова (мав на увазі кровопивців), «Чєрновєцкая» область Шуфрича та Клюєва… 
І буковинські чиновники намагаються не відставати від своїх шефів. А тому акурат до 70-річчя формування Чернівецької області на виїзді з Чернівців наші автошляховики в януковському стилі поставили вказівник, де латиною написано «ЧерніВІВЦІ». Отак за одну ніч наше місто з Чернівців перетворилося на ЧерніВІВЦІ.
Загалом саме святкування, окрім візиту Азарова, нічим особливим не запам’яталось (у порівнянні, наприклад, з черговим Днем міста Чернівці). Пригадується лишень перекриття доріг у п’ятницю-суботу. А також бігборди та розтяжки з вітальними словами до президента, який так і не приїхав. То хіба варто було витрачати кошти на таку дурницю? Можливо, радше було б привітати буковинців зі святом? Чи це свято влаштовувалось особисто для Януковича? Чи саме такого свята гідні ЧерніВІВЦІ?
Та чи не є ми насправді ЧерніВІВЦЯМИ, коли усе оте невігластво терпимо?

 

2 коментарі

Андрій Круглашов
Останнє зауваження і в мене крутиться в голові :)
Згадую вираз із «Один день Івана Денисича»: «людям потрібна якість, начальству — показуха»
З другим у нас все гаразд. Пам'ятаєш, коли до візиту Кучми будинки фарбували до 3 поверху, скільки було видно з кортежу.
Надія Вірна
Згадую також, як мої знайомі з Харківського авіаційноо розповідали, як до приїзду якогось чинуші їх змушували і траву і літак в дощ фарбувати, аби картинка була пристойна. А те що курсантам не було на чому літати і не було пального для тих літаків, це нікого не хвилювало. Отака наша Україан з пофарбованими яскравими фасадами (згадай 600-ліття від першої згадки про Чернівці) та з прогнилою сутністю… Шкода…
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте