Надія Вірна
Рейтинг
+16.00
Сила
22.34

Надія Вірна

n-virna

avatar
годуєш фарбами папір… й надалі захоплююсь твоїми смачними рядками)))
avatar
Місця в комісіях хоч і номінальні, але вони є. і тому, буде хоч найменша можливість якось на ті всі процеси впливати. але що ця війна повідкривала багато гнійників то правда. А коли журналісти втратять святу віру в те, що вони на щось впливають, тоді… усьо пропало шеф
avatar
Пані Анно, я з Вами спілкувалась. Ви сказали, що не хочете, аби Ваше ім’я згадувалось. Тому я написала про цю інформацію не з Ваших вуст, а з вуст іншої особи. Бо факт теж, м’яко кажучи, не з приємних. Окрім того, що це правда. І про це вся журналістська братія говорить. Дивно, звичайно, чому Ви, поставивши підпис під зверненням, не захотіли афішувати своє ім’я тоді, коли Ваші права насправді порушили. Правда, тут йдеться про редакторське обмеження свободи слова. І про це мовчати я не маю права.
Тепер стосовно звернення. Ви пишете про нелюбов до Федорука. А звернення ж стосується ЗОВСІМ іншого — про утиски свободи слова!!! Ви ж самі пишете «За матеріал про подзьобані тротуари (а про дороги і поготів), про зсув на Барбюса, зрубані дерева, черги до дитсадків… Перелік нескінченний,». То ж хіба цей нескінченний перелік опублікованих матеріалів (один з котрих був опублікований в газеті «Час»), те, що Ви їх написали, опублікували не свідчить пр наявність свободи слова в місті. Адже ненависть до Федорука і апелювання до свободи слова — то, вибачте, дуже різні речі. І Ви, плутаючи, заміняючи їх, підставили увесь журналістський цех. Шкода, що Ви цього не розумієте. Ми вчора по-словесно розібрали звернення. Там набір маніпулятивних словосполучень. Ви хоч розумієте, що Вашу нелюбов до мера просто використали!!! Чому було не зібратися вчора не обговорити ситуацію і не виробити спільну з усіма журналістами позицію?????
Я ніколи федорука не підтримувала. Але своїй нелюбові до нього я не дозволяю ставати вище професійних питань. А свобода слова і утиски — це поняття, котрими кидатися не можна. бачила журналістів, котрих ледь не до смерті били, різали. Вони лишились каліками. з ними спілкувалась і знаю з їхніх вуст, що таке утиски і свобода слова.
avatar
я так розумію, що тепер, коли нам з тобою не сподобається, що кушнірик, наприклад, тікає від інтерв’ю — ми пишемо до Карпачової про утиски)))
avatar
це точно — підписався — не дивуйся. От мій шеф точно сказав, у таких випадках журналіст має підписуватись під своїми матеріалами, а не під різними провокативними зверненнями
avatar
Вже отримала дзвінки від Сергія Зарайського та Анни Гаргалі. Анна каже, що я продажна. Бо написала її ім’я, хоча вона просила його не писати. Але ж інформацію про утиски Анни я отримала від зовсім іншої людини!!! То що, я маю мовчати???
а потім Сергій сказав, що я упереджено написала матеріал.
avatar
ляпас може бути суто побутовою штукою. і згадала вона про нього «до речі».
а на плензасіданні сесії вчора взагалі нікого з юр, заг відділів не було. Саботаж. там навіть до прокуратури звернулись. хочуть, аби ті понесли відповідальність. Тут пані Ілоні теж треба свої навички юриста пригадати.
А взагалі, все те, що твориться в міськраді інакше, як бєспрєдєлом назвати не можна.
avatar
Якраз готую матеріал в наступний номер — буковинська молодь тікає з України. Говорила з експертами, вони кажуть, що якщо раніше виїжджали 40-50 літні, тепер — 20-25! І в них немає ностальгій та інших сентиментів. Їх штовхає на це безвихідь і безпросвіток…
avatar
а знаєш, його прибічники кажуть — мовляв, що з того, що помилки робить. зате який господарник! Але порожнеча духовна ніколи непороджує добро. А там порожньо і чорно, як в закинутих донецьких шахтах
avatar
колись про цей вік говорили як про молодечий максималізм, а тепер — про апатію…
підгрунтя: можливо зневіра в майбутньому, культ споживацтва, перенасичення інформацією, а в багатьох і легкими грошима (батьки за кордоном). мотивація — це почуття треба виховувати.
avatar
на жаль, це звична річ. але не парити це не може!!! Він ж тупий! Навіть не розуміє різницю між словами, котрі плутає — підло і доступно тощо. Це ж сором нашій країні по всьому світові!
avatar
Думаю тут питання дійсно в стереотипності мислення. Бо гляньте лишень на жінок на Калинці — хіба вони не нагадують важкоатлеток чи дзюдоїсток, перетягуючи важкезні тюки по ринку?
Сама займалась одним з видів бойових мистецтв два роки. Були і синяки, і травми. Але на змагання не їздила, бо боялась отримати добряче по голові)))
Але ж бокс, кікбоксинг тощо приноситьне менше шкоди організму, як, наприклад, художня, спортивна гімнастика. Тут справа в естетичності перегляду. І взагалі, одна спортсменка якось мені сказала, що будь-який вид спорту во благо до того часу, як ти не починаєш працювати на результат.
А дівчата-спортсменки зробили свій вибір. і вони народжують гарних дитяток (як, наприклад, Ірена Марлені)
avatar
не спілкувалась з ними. але ви собі суперечите в своїх висловлюваннях. інститут лобіювання може бути лишень там, де є розвинута демократія. авторитарний режим не дозволяє такого. тут справа не в стільи в лобіюванні інтересів студенства, а у декларуванні своєї позиції. коли ви пишете листа табачнику — це те саме, що поговорити про це у вузькому колі. коли ж вивиходите на вулицю- це публічна, відверта незгода. так. вона може каратись. але треба нести відповідальність за свої вчинки і майбутнє. а поки ми будемо чекати, поки запрацює інститут лобіювання, втратимо і державність, і студенство як рушійну силу поступу та портестного руху. А байдужість чи виправдовування байдужості-це грає на руку тим, хто владу захопив і хоче нас всіх поставити на коліна. Але то ваша позиція, я її розумію, але вас не підтримую. і вірю, що є молодь, яка має інше бачення ролі студенства.
avatar
ЩОдо позиції европецських студентів: проглянте повідомлення інформаційних агенств про виступи та активність студентів 2009,23010 років в Франції, Італії. І там студенти долучались не тільки до акції суто своїх, але й до акції загальнодержавних. І знаєте, як кажуть: обманутими є ті, хто хоче бути обманутим.
«Останні виходи нічого не дали»… так може саме це (те, що цим мотивують свою пасивність студенти) і хотіла антинародна влада????
avatar
Ви хотіли, певно, сказати, молодь повинна виховуватись на основі російсько-азіатських стандартів? Бо европейські стандарти — це активність, а не конформістська позиція. А що потрібно сьогоднішнім студентам, щоб ті «відчули небезпеку»? Що конкретно? Закрити їм виїзд до ЕС? Бо ж і так в більшості їхнє майбутнє та теперішнє і майбунє їхніх батьків — це робота на проффесора, на його банду. Хіба це вихід? Тут ніхто нікого не підставляє, чи підбурює. тут спроба зрозуміти: чому мовчать студенти? Бо ситі, чи бо залякані?
avatar
захоплююсь Вашим чуттям слова…
avatar
усе земне
помирає
з криком
волаючи про допомогу…
а крику не чують, бо галас споживацтва затулив вуха солодкою ватою і наповнив голову бульбашками од коли
avatar
Не погоджуюсь з Вами що то все свої інтереси, а не інтереси регіоналів. Там пряма вказівка — захопити цілковиту владу скрізь — районні ради вони взяли. Залишилась міська. Вони і її взяли. А свої інтереси певних партій були задоволені шляхом задоволення інтересів регіоналів (закручено, але правильно). І ніяка увага не відволікається. Вони і то все, що ви описали у своєму міжсобойчику використовують. Ви не знаєте цих людей, які зараз прийшли в нашу область нас ставити на коліна. І, схоже, таки поставлять.
avatar
Ти думаєш, що тоді, коли я вчилась щось було по-іншому? Все так само. Просто, напевне, у нас було менше «мажорів» і трохи менше байдужих. Ми просто те покоління «жовтеняток», яким не було що втрачати в 2004 році. Окрім того, що нас тоді підтримав ректорат. А ініціатива повинна виходити від тих, кого напряму стосуються зміни — тобто студенти, викладачі. Звичайно, протест заради протесту — це пуста трата часу. А от протести з конкретним пропозиціями, з акцентами. Але знову ж таки — питання в організаторах. Хто може бути організатором? Може лідери студентського самоврядування? А вони мовчать.
А активність двох десятків студентів — це вже багато.
Просто вже зрозуміло, що студенти не вийдуть, як це було в 2004. І мені це болить.
avatar
Тепер справа навіть не у виборі, а у тому, що нам з Києва призначили керівництво містом. Федорук зробив багато зла місту за повного одобрямсу міської ради. Але його ж люди обрали. Хай 60% з 40% виборців.
Коли робила опитування з цього питання, один чоловік сказав, що це добре, що є зміни. Нехай і це йде від регіоналів. Бо якщо Федорук не змінює місто на краще, то треба міняти Федорука. Але ж міняти маємо ми — виборці, а не дяді з КИєва. Чи Папієв з Харабарою!!!